Zainwestuj w Szczecinku!

Zainwestuj w Szczecinku

Szczecinek to nie tylko turystyczna atrakcja Pojezierza Drawskiego, ale również jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce. Konsekwentnie realizowana koncepcja rozwoju gospodarczego, imponująca ilość infrastrukturalnych inwestycji, dogodne położenie komunikacyjne oraz fakt, że Szczecinek jest jednym z najważniejszych węzłów kolejowych w regionie, czynią go także niezwykle atrakcyjnym terenem pod przemysłowe inwestycje.

Nasze miasto jest otwarte i przyjazne dla potencjalnych inwestorów, którzy zawsze mogą tu liczyć na profesjonalną obsługę i atrakcyjny system preferencji podatkowych.

Miasto konsekwentnie podnosi poziom życia mieszkańców, zapewniając im wysokie standardy opieki zdrowotnej, atrakcyjną ofertę usług rekreacyjno-sportowych, skorelowaną z potrzebami lokalnego rynku pracy sieć szkolnictwa oraz łatwy dostęp do instytucji kultury. Jesteśmy doskonale przygotowani na odważne, inwestycyjne wyzwania, a co najważniejsze, posiadamy niezbędny potencjał do ich skutecznej realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami sprzedaży terenów inwestycyjnych: 

Strefa ekonomiczna w Szczecinku

ikona rady miejskiej
ikona recyklingu
ikona kalendarza