Logo Urzędu Miasta Szczecinek

Od 1 lipca wracają bilety w komunikacji miejskiej w Szczecinku

Zdjęcie do Od 1 lipca wracają bilety w komunikacji miejskiej w Szczecinku

Tak będzie wyglądać obsługa kasowników z funkcją sprzedaży biletów.

Zgodnie z grudniową decyzją Rady Miasta od 1 lipca wraca częściowa odpłatność za przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej. Trwają ostatnie prace związane z uruchomieniem systemu sprzedaży biletów. Miejską spółka przygotowała instrukcję obsługi urządzeń, które na dniach pojawią się w pojazdach.


Szczegółowa lista ulg i zwolnień dostępna jest w treści uchwały z maja 2015 roku. Oto najważniejsze informacje:

 


Niebawem opublikujemy listę pytań i odpowiedzi, które mają wyjaśnić w szczegółach funkcjonowanie systemu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności