Koncert zjednoczonej orkiestry Szkół Muzycznych ze Szczecinka i Koszalina
30 maja przed szczecineckim Ratuszem odbędzie się koncert zjednoczonej orkiestry Szkół Muzycznych ze Szczecinka i Koszalina. Podczas wydarzenia zaprezentują się soliści – tegoroczni oraz ubiegłoroczni absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej w Szczecinku, reprezentujący różne specjalności, takie jak: śpiew, flet, trąbka, kontrabas, gitara, saksofon czy klarnet.
W tym roku koncert plenerowy będzie miał klasyczny wydźwięk, oferując publiczności wyjątkowe spotkanie z muzyką w eleganckim, tradycyjnym repertuarze. To doskonała okazja, by posłuchać młodych, utalentowanych artystów i wspólnie spędzić majowy wieczór w muzycznej atmosferze.
Orkiestrę poprowadzi znany szczecineckiej publiczności dyrygent - Tomasz Giłka.
Plac Wolności
30 maja 2026r.
Start: godz. 20:00
