Poczet Radnych Szczecinka 1990-2014

RADA MIASTA SZCZECINEK I KADENCJA 1990-1994

1. Berkowski Michał

2. Chyl Mikołaj – zm. grudzień 1991 r., wstępuje Słupek Józef

3. Drozdowski Wawrzyniec

4. Dziemianko-Żurawska Maria

5. Gasiul Jerzy

6. Gąsiorowski Jerzy

7. Giedrys Adam

8. Goliński Marian

9. Grzywacz Sylwester

10. Hardie-Douglas Jerzy

11. Janczewski Jan

12. Jarociński Dominik

13. Jaszczur Andrzej

14. Klimaszewski Edmund

15. Kopacz Bronisław

16. Kozioł Antoni

17. Kwak Barbara

18. Leszko Janusz

19. Liniewicz Wacław

20. Misiakowski Grzegorz

21. Nowakowski Piotr

22. Pieńkowski Bogusław

23. Piotrowska Anna

24. Przybylska Anna

25. Rusielik Ryszard

26. Stankiewicz Tadeusz

27. Szczuko Zdzisław

28. Wiech Henryk

29. Wiśniewski Edward

30. Zdanowicz Zbigniew

31. Zieliński Jan

32. Żabski Stanisław

RADA MIASTA SZCZECINEK II KADENCJA 1994-1998

1. Berć Mieczysław

2. Borkowski Henryk

3. Bratkowski Andrzej Antoni

4. Czarnecki Kazimierz

5. Drewnowski Wiesław Jerzy

6. Dudź Jerzy

7. Elegańczyk Włodzimierz Jakub – zm. marzec 1997 r., wstępuje Brycka Henryka

8. Furyk Zbigniew

9. Gasiul Jerzy

10. Gładkowski Witold Feliks

11. Goliński Marian Tomasz

12. Grzywacz Sylwester Joachim

13. Hardie-Douglas Jerzy

14. Janczewski Jan Adam

15. Krupski Dariusz

16. Łotowicz Irwina Teresa

17. Machnik Teresa

18. Milewski Wojciech Grzegorz

19. Misiakowski Grzegorz

20. Mokierów-Czołowski Juliusz

21. Musiał Jerzy Jarosław

22. Pawelski Leszek

23. Rak Henryk

24. Romacki Wawrzyniec Kazimierz

25. Rosiak Witold

26. Skibicki Henryk Józef

27. Słupek Jerzy

28. Stankiewicz Tadeusz

29. Suchowiejko Wiesław

30. Szczuko Zdzisław

31. Szeląg Wiesław Jerzy – rezygnacja 1997 r., wstępuje Reszke Maciej

32. Żabski Stanisław

RADA MIASTA SZCZECINEK III KADENCJA 1998-2002

1. Bereszyński Bogdan

2. Bobryk Tadeusz Józef

3. Bratkowski Andrzej Antoni

4. Brycka Henryka

5. Drewnowski Wiesław Jerzy

6. Goliński Marian Tomasz

7. Graczkowski Longin Maria

8. Grzywacz Sylwester Joachim

9. Janczewski Jan Adam

10. Jankowski Cezary Tadeusz

11. Kaliszczak Andrzej

12. Kubaj Stanisław

13. Machnik Teresa

14. Majewski Jerzy Maciej

15. Matuszak Roman

16. Milewski Wojciech

17. Musiał Jerzy

18. Obłękowski Andrzej

19. Olechnowska Maria

20. Ortmann-Sikora Alina

21. Powiłajtis Lucyna Kazimiera

22. Radoła Marian Jan

23. Rosiak Witold

24. Skibicki Henryk Józef

25. Słupek Józef

26. Stypa Bolesław Wojciech

27. Stypa Krzysztof Sławomir

28. Subocz Waldemar

29. Szabliński Jerzy

30. Szrajner Zbigniew

31. Toboła Roman

32. Wiśniewski Edward Stanisław

RADA MIASTA SZCZECINEK IV KADENCJA 2002-2006

1. Bereszyński Bogdan

2. Bobryk Tadeusz

3. Bratkowski Andrzej

4. Brynkiewicz Jacek

5. Drewnowski Wiesław

6. Grzywacz Sylwester

7. Hardie-Douglas Jerzy- rezygnacja w styczniu 2006r ze względu na uzyskanie mandatu Burmistrza, wstępuje Miętki Stefan

8. Jaszczur Andrzej

9. Knapik Wojciech

10. Kozioł Anna

11. Machnik Teresa

12. Kabat Ryszard

13. Milewski Wojciech

14. Musiał Jerzy

15. Rautszko Janusz

16. Rzepkowska Krystyna

17. Słupek Józef

18. Suchowiejko Wiesław

19. Szycko Paweł

20. Toboła Roman

21. Troiński Antoni

RADA MIASTA SZCZECINEK V KADENCJA 2006-2010

1. Bała Małgorzata

2. Bratkowski Andrzej

3. Brynkiewicz Jacek

4. Drewnowski Wiesław

5. Dudź Katarzyna

6. Jaszczur Andrzej

7. Kabat Ryszard

8. Kadela Maria

9. Kania Jerzy

10. Kiedel Szymon

11. Kłyk Bogumił

12. Knapik Wojciech

13. Krzyżanowski Krzysztof – rezygnacja 2009 r., wstępuje Pazoła Ryszard

14. Kuszmar Grażyna

15. Lis Kazimierz

16. Matuszak Roman

17. Ogrodziński Marek

18. Rautszko Janusz

19. Sochaj Andrzej

20. Suchowiejko Wiesław – rezygnacja kwiecień 2010 r. ( pozostało 21 radnych)

21. Świerczyński Józef

22. Dymiński Zbigniew – uzyskał mandat radnego w związku z poszerzeniem granic miasta w 2010 r. ( do kwietnia 2010 r. -22 radnych)

RADA MIASTA SZCZECINEK VI KADENCJA 2010-2014

1. Bała Małgorzata

2. Bogdanowicz Marek

3. Brynkiewicz Jacek

4. Drewnowski Wiesław

5. Dudź Katarzyna

6. Golińska Małgorzata

7. Kania Jerzy

8. Knapik Wojciech

9. Kuszmar Grażyna

10. Kuszmar Małgorzata

11. Matuszak Roman

12. Miazga Roman

13. Miętki Stefan

14. Modrzejewski Andrzej

15. Ogrodziński Marek

16. Pawłowicz Joanna

17. Rautszko Janusz

18. Szycko Paweł – rezygnacja luty 2012 r., wstępuje Szymecka Anna

19. Wacławski Mirosław – wygaszenie mandatu styczeń 2013 r, wstępuje Góra Jarmila

20. Wojnicz Edyta

21. Zawada Krzysztof