Jak zatrudniać cudzoziemców?

Data publikacji: 
15.05.2017

Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu, Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Szczecinek oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zatrudnianie cudzoziemców oraz delegowanie pracowników”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zatrudniania cudzoziemców oraz przedstawienie możliwych wariantów podjęcia zatrudnienia przez obywateli państw obcych. Podczas szkolenia omówione zostaną między innymi  zagadnienia:
•    czy wszyscy cudzoziemcy muszą posiadać zezwolenie na pracę w Polsce;
•    jakie zmiany czekają nas w zatrudnianiu cudzoziemców w 2017 r.;
•    jakie warunki oraz wymogi formalne muszą być spełnione aby cudzoziemiec legalnie wykonywał pracę w Polsce.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.

Podczas spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną dla prawidłowego stosowania obowiązujących przepisów. Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk, radca prawny; prawnik – praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w prawie pracy, ochronie danych osobowych oraz ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa, prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych. Trener i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.

Szkolenie odbędzie się w Szczecinku dnia 31 maja 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00, w sali nr 218 (II piętro - budynek B urzędu).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (35 osób). O uczestnictwie w szkoleniu decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia ( załączniku) na adres e-mail: e.omelanczuk@um.szczecinek.pl
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panią Elżbietą Omelańczuk, tel. (94) 371 40 83.

Opr. M. Ludewicz. Foto: nm.pl