Aktualności

25.05.2018
Dyskutowali o nowej siedzibie NGO

O adaptacji budynku byłego Gimnazjum nr 1 na siedzibę organizacji pozarządowych z przedstawicielami NGO ze Szczecinka rozmawiał wczoraj burmistrz Daniel Rak.

25.05.2018
Szkolenie na temat Konstytucji Biznesu

Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu, Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Szczecinek oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Konstytucja biznesu”.

24.05.2018
Trwa jarmark twórczości niepełnosprawnych

Na placu Wolności trwa XIV Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie, które współfinansowane jest przez Urząd Miasta otworzył burmistrz Daniel Rak.

24.05.2018
Z Holandii do Szczecinka na dwóch kółkach

Po 18 dniach jazdy i niemal dwóch tysiącach przebytych rowerem kilometrów późnym popołudniem we wtorek do naszego miasta przybył Rob Franssen.

23.05.2018
Niższa taryfa za wodę i ścieki

Informujemy, że od dnia 26 maja zmianie ulegnie stawka taryfy za wodę i odbiór ścieków w Szczecinku. Wysokość opłaty będzie niższa od obowiązującej do tej pory.

23.05.2018
O skuteczności wykorzystywania środków UE

Wczoraj w Szczecinku spotkali się członkowie Komitetu Monitorującego, czyli niezależnego ciała doradczo-opiniodawczego dla Instytucji Zarządzającej Programem Regionalnym. Obrady otworzył burmistrz Jerzy Hardie-Douglas.